La Diagonela

19.01.2020

La Diagonela nám vyšla parádně!
La Diagonela was great! 

Dnešní závod byl pro nás jedním z nejlepších v naší týmové historii. Ari Luusua potvrdil vynikající formu a obsadil skvělé 7. místo! Je to jeho třetí top 10 umístění v sezóně a věříme, že se časem prosadí i na bednu.

Fabián Štoček se už aklimatizoval po návratu z čínského Vasáku a vybojoval 39. místo. O kousek za ním dojel 43. Isac Holmström.

Mezi ženami skončila Heli Heiskanen 13., Noora Kivikko 18. a Andrea Klementová 21. Všechny tři si zajely nejlepší výsledek této sezóny.

V týmové soutěži jsme dnes skončili sedmí, což je nejlepší výsledek od loňské JIzerské 50 a celkově jsme se posunuli na vytoužené osmé místo. Ari Luusua je v celkovém pořadí Ski Classics osmý. Tak vysoko postaveného muže v celkovém pořadí jsme ještě neměli. 

Za týden se uvidíme na Marcialonze!

Today's race was one of the best in our team history. Ari Luusua confirmed excellent form and finished in 7th place! It is his third top 10 finish in the season and we believe that he will eventually make it to the podium.

Fabián Štoček has already acclimatized after returning from the Chinese Vasaloppet and won the 39th place. Just behind him came the 43rd Isac Holmström.

Among the women, Heli Heiskanen finished 13th, Noora Kivikko 18th and Andrea Klementová 21th. All three of them achieved the best result of this season.

We finished seventh in the team competition today, which is the best result since last year's Jizerska 50 and overall we moved to the desired eighth place. Ari Luusua is eighth in the Ski Classics overall. We haven't had such a high ranking man in the overall ranking yet. 

See you in Marcialonga in a week!

foto vismaskiclassics