La Venosta

15.12.2019

Výborná týmová práce na La Venostě! 
Excellent teamwork on La Venosta! 

Včera se jela novinka v seriálu Visma Ski Classics - La Venosta. Na krátké, ale těžké trati jsme si vedli výborně. Ari Luusua navázal na super výsledek z Livigna a vybojoval 12. místo. Všichni další si posunuli své letošní maximum. Heli Heiskanen na 14., Andrea Klementová na 26., Isac Holmström na 32., Fabián Štoček na 39., Jiří Ročárek na 42. a Pavel Ondrášek na 45. místo.

V týmové soutěži jsme včera skončili 8. a celkově jsme se posunuli z 10. na 9. místo. Teď jsme se všichni rozjeli odpočívat a trénovat domů a potkáme se znovu po Novém roce v Seefeldu na dalším závodě.

A new race in the Visma Ski Classics - La Venosta - took place yesterday. We did great on a short but hard track. Ari Luusua followed up on a great result from Livigno and won 12th place. All others have shifted their maximum this year. Heli Heiskanen to 14th, Andrea Klementová to 26th., Isac Holmström to 32nd., Fabián Štoček to 39th., Jiří Ročárek to 42nd. and Pavel Ondrášek to 45th place.

We finished 8th in the team competition yesterday and moved from 10th to 9th overall. Now we are all going home to rest and train and will meet again after the New Year in Seefeld at the next race.