BLOG

Výsledky z Marcialongy
Tentokrát si vedly lépe holky než kluci. V krásném a rychlém závodě dojela Sandra Schützová 20., Tereza Tůmová 33., Sophia Velicer 48., Jan Šrail 37., Fabián Štoček 49. a Isac Homström 52. Teď nás čeká jeden víkend pauza a potom už domácí vrchol sezóny Jizerská 50!

Výsledky z Diagonely
Dnešní závod se nám moc povedl. Hned na začátku všem vypálil rybník Fabián Štoček, když vyhrál první sprint prémii! V cíli potom byl Jan Šrail 23., Fabián Štoček 25., Isac Holmström 56., Sandra Schützová 21. a Tereza Tůmová 31. Všichni si moc pochvalovali super rychlé lyže, které jim servis pod vedením Jiřího Ročárka staršího...

La Venosta

15.01.2022

Dnešní závod byl v historii Ski Classics jedním z nejkratších, pokud vůbec nebyl úplně nejkratší. I tak si všichni pořádně mákli, jak už to v časovkách do kopce bývá. Na deseti kilometrech s převýšením asi 400 metrů si nejlépe mezi muži vedl Jan Šrail se svým 34. místem. Fabián Štoček dojel 55. a Isac Holmström 74. Mezi ženami zajela při...

Dva víkendové závody v nádherné zimní přírodě italských Dolomit byly těžké, ale nezapomenutelné.
V sobotním Pustertaler Ski Marathonu na 62 km byl Jan Šrail 35., Isac Holmström 36. a Fabián Štoček 42.
V nedělním 32 km dlouhém závodě nazvaném Prato Piazza Mountain Challenge s těžkým výjezdem v závěru byl Honza 31., Fabián 33. a Isac 61.
Teď...

Uplynulý týden strávila část našeho týmu tréninkem v Livignu. Pěkné zpestření přípravy nabídl včerejší závod La Sgambeda. V tomto tradičním závodě volnou technikou na 35 km dojel Jan Šrail třetí a Fabián Štoček osmý. Zdá se, že forma před prvními závody Ski Classics, do kterých zbývají dva týdny, je slibná.

Závod byl poměrně pomalý, protože organizátoři nějak zapomněli po nočním sněžení projet trať. Pod závěrečné stoupaní tak přijela velká skupina mužů a o vítězství si to všichni rozdali až na posledních třech kilometrech.

Toblach 2021

24.01.2021

Po dlouhém čekání jsme se nakonec dočkali závodu, kdy po změnách trasy se závodilo na dvou 18 km okruzích.